Видавництва

Creative Women Publishing

Книжки з психології, саморозвиткуНаукпопСучасні романиФахова / бізнес-література
Creative Women Publishing

Creative Women Publishing це перше жіноче видавництво в Україні, засноване жінками для жінок: тих, які пишуть, і тих, які читають. Ми створюємо книжки, які допомагають жінками бути видимими. Ми заснували видавництво з нульовими інвестиціями, зібравши кошти на друк нашої першої книжки ("Про що вона мовчить. Книжка, написана жінками для жінок", 2021) за допомогою успішної краудфандингової кампанії, і відтоді інвестували весь прибуток від продажу наших книжок у наступні проекти.

Наразі ми вже видали жіночу збірку нон-фікшн, книжку-путівник для авторів-початківців, збираємося видати чоловічу збірку нон-фікшн, книжку-репортаж на тему менструації і художню серію жінок-дебютанток.Книжкова серія #проявляйся – це серія авторських дебютів, можливість для авторок-початківиць проявитися, звучати різними голосами і говорити на важливі для них теми.

Видавництво є парасольковим брендом соціального підприємництва Creative Women Space, створеного п'ятьма жінками на власні кошти в 2018 році з метою створення сприятливого середовище для розвитку жінок у бізнесі та творчості.

Контакти

www.creativewomenpublishing.com
Каталог прав 2022