Видавництва

Видавництво Фоліо

Історична книжкаБіографії / мемуаристикаДетективиДитяча книжкаКласикаКнижки з психології, саморозвиткуНаукпопПідліткова книжкаСучасні романиФахова / бізнес-література
Видавництво Фоліо

Видавництво Folio було засновано в 1990 році, що робить його найстарішим приватним видавництвом в Україні. Фокус: українська та зарубіжна фантастика, криміналістичні сюжети, книги з історії, філософії, мемуари, путівники про Україну та література для дітей. Серед всесвітньо відомих авторів, опублікованих у «Фоліо», - Джеффрі Арчер, Роберт Гарріс, Умберто Еко, Альберт Камю, Герман Гессен, Орхан Памук та багато інших.

Також ми публікуємо найпопулярніших українських авторів, таких як Андрій Курков, Ірина Лобусова, Георгій Почепцов та багато інших. Для іноземних партнерів ми рекомендуємо літературну фантастику та історії про злочини, особливо про Київ та Одесу (продано понад 20 000), написані Галиною Горицькою, Ладою Лузіною та Іриною Лобусовою. В жанрі нон-фікшн найкращою серією є книги, написані Георгієм Почепзовим на такі теми, як пропаганда, медіа, телевізійний вплив на нашу думку, фейки тощо.
Також ми пропонуємо дитячі книги найвідомішого українського автора Андрія Куркова. Для людей, які цікавляться сучасною Україною, у нас є широкий вибір путівників, написаних справжніми екскурсоводами.

Окремої уваги заслуговують книги про війну на Донбасі.

Контакти

https://folio.com.ua/
Каталог прав 2021 2022