Видавництва

ВИДАВНИЦТВО “ДІПА”

Біографії / мемуаристикаДетективиДитяча книжкаКнижка-картинкаКомікси й графічна прозаНаукпопПоезіяСучасні романи
ВИДАВНИЦТВО “ДІПА”

Видавництво ДІПА створено у 2016 році. Головним напрямком діяльності є видання сучасної української літератури.
ДІПА стала одним із перших видавництв, що наважились друкувати ветеранську літературу від авторів, які були безпосередніми учасниками війни з Росією, і на сьогодні займає одну з ключових позицій у цій ніші.

У 2017 році приголомшливий успіх мала антологія «14 друзів хунти», і відтоді ми продовжуємо видавати книги авторів-ветеранів АТО, серед них – Олександр Терещенко, Мартін Брест, Влад Якушев, Олексій Петров, Олексій Пайкін, Борис Гуменюк та інші.

Ми у Видавництві ДІПА переконані, що світ має знати правду про цю війну, і книги про події на Донбасі і в Криму – важлива складова інформаційної війни всередині України і за кордоном. Тому в 2021 році розпочали друк ветеранської літератури також і англійською мовою. Першим виданням, яке побачило світ одразу в україномовній і англомовній версіях, стало документальне дослідження Юрія Руденка WAR.ru. Також це перша книга про російсько-українську війну, яка була презентована у США. Окрім того, Видавництво ДІПА має у своєму асортименті дитячі видання, історичні книги і пригодницькі романи як українських авторів, так і перекладених українською іноземних письменників. Якісна поліграфія, красиві ілюстрації, захопливий сюжет і небанальний зміст – такими ми бачимо сучасні книги для дітей.

Також опановуємо двомовний формат для тих, хто вивчає англійську. “Нікчеми / The Unworthy” Володимира Нікітенка стала нашою першою дитячою книжкою-білінгвою. Ще один напрям, який розвиває Видавництво ДІПА, – це видання українською мовою відомих у світі графічних романів. У нашій колекції вже є такі легендарні комікси для дорослих як «Катанга», «Кіллтопія» і «Орли Риму».

Контакти

https://www.dipa.org.ua/en/home-2/
Каталог прав 2022