Видавництва

Видавництво Анетти Антоненко

Сучасні романи
Видавництво Анетти Антоненко
«Видавництво Анетти Антоненко» засновано Анеттою Антоненко в жовтні 2013 року. З травня 2014 «зосередилася на власному проекті, який стає все більш впливовим на ринку» (Forbes, 15.01.2016). За час своєї професійної кар’єри (з 1995 року) вона познайомила читачів з такими видатними українськими письменниками як Любко ДЕРЕШ, Євгенія КОНОНЕНКО, Юрко Іздрик, Василь Шкляр, Василь Кожелянко, Марія Матіос, Юрко Покальчук, Олесь Ульяненко, Ігор Римарук, а також знаними світовими іменами — Френсис Фукуяма, Семюел Гантінґтон, С'юзан Зонтаг, Жан Бодріяр, Жорж БАТАЙ, Антуан де Сент-Екзюпері, Ерік-Емманюель ШМІТТ, Федеріко Гарсія Лорка, Хорхе Луїс БОРХЕС, Ґабріель Ґарсія МАРКЕС , Ісабель АЛЬЄНДЕ та багато інших.
АНЕТТА АНТОНЕНКО: Я вирішила створити незалежне видавництво, вільне в своєму виборі та видавничій політиці. Це — мій авторський ПРОЕКТ про то, що я сама читаю і люблю. Й саме тому для мене кожна книжка як ПРОЕКТ.
ЩО МИ ВИДАЄМО: сучасна українська література: права та промоція в Україні та світі, сучасна світова література, знакові праці сучасних філософів, соціологів та політологів світу. Робота засновника видавництва Анетти Антоненко була високо оцінена нагородою — орденом Кавалера Ордена Мистецтв та Літератури Французької республіки : «за особистий внесок у популяризацію сучасної французької та франкомовної літератури» (2019).

Контакти

https://anetta-publishers.com/
Каталог прав 2020 2021 2022